Справа Шеремета – Антоненко залишиться під вартою до 1 червня

Новини України

Суд не задовольнив апеляцію Антоненко, підозрюваного у вбивстві Шеремета. Він залишиться під вартою до літа

Суд не задовольнив апеляцію Антоненко, підозрюваного у вбивстві Шеремета. Він залишиться під вартою до червня. Фото: Facebook

Апеляційний суд Києва залишив незмінним рішення Печерського суду залишити під арештом до 1 червня Андрія “Риффмастера” Антоненко, підозрюваного у вбивстві журналіста Павла Шеремета.

Про це у вівторок, 5 травня, розповіли у прес-службі Апеляційного суду Києва.

“5 травня 2020р колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду розглянула апеляційну скаргу, подану стороною захисту на рішення слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 3 квітня 2020р, яким задоволено клопотання слідчого… … і продовжений у відношенні підозрюваного А. термін дії запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою до 1 червня”, – йдеться в повідомленні.

У прес-службі додали, що за результатами апеляційного розгляду постанову судді Печерського районного суду міста Києва від 3 квітня залишено без змін.

Скріншот: Київський апеляційний суд

Варто відзначити, що іншу підозрювану у вбивстві Шеремета, Яну Дугарь, Печерський суд залишив під домашнім арештом до 31 травня. А в середу, 1 квітня, суд у Києві продовжив утримання під вартою підозрюваної Юлії Кузьменко.

Раніше ми писали, що у кінці квітня у Кузьменка був проведений обшук, за підсумками якого правоохоронці вилучили кілька сім-карт і карабін.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь