Справа Стерненко. Ультрас погрожують протестами, якщо Стерненко оголосять підозра

Новини України

Ультрас “Динамо” погрожують масовими протестами, якщо радикалу Стерненко оголосять підозра у вбивстві

Ультрас “Динамо” погрожують протестами через Стерненко. Фото: Facebook

Київські ультрас футбольного клубу “Динамо” заявили, що уважно стежать за ситуацією навколо справи націоналіста Сергія Стерненко, який вчинив вбивство в 2018 році, і готові вийти на протести, якщо йому оголосять підозру.

Про це радикали написали на своїй сторінці в Facebook.

“Якщо антиукраїнські сили таки спробують незаконно висунути підозра у вбивстві або затримати Сергія – ми відразу ж оголосимо загальну мобілізацію і збір для акції протесту! Закликаємо інші фанатські рухи і всіх українців, кому небайдужа доля цієї країни, тримати руку на пульсі подій. Українці мають право на самозахист!” – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше “Країна” неодноразово писала про те, як Стерненко убив людину в Одесі, проте вже майже два роки уникає покарання через заступництва високих чинів – при Порошенко з СБУ, а при Зеленском – екс-генпрокурора Рябошапки. Він забрав справу з поліції, яка збиралася вручити Стерненко підозра, і передав його в СБУ.

Також ми детально писали, чому аргументи Стерненко у справі про вбивство неспроможні. Про те, хто насправді такий Стерненко можна прочитати в нашому матеріалі.

Залишити відповідь