США більше не залежать від інших країн при польотах у космос – Трамп

Новини України

Трамп оголосив про космічної незалежності США

США перестали залежати від інших країн в космосі – Трамп. Фото: Фейсбук

США перестали залежати від іноземних держав у питаннях підкорення космосу, після того, як вчора корабель Crew Dragon успішно стартував на орбіту Землі і прямує до МКС.

Про це в ніч на неділю, 31 травня, заявив президент Сполучених Штатів Дональд Трамп під час виступу перед співробітниками NASA у Флориді.

“Наші колишні лідери поставили нас у ситуацію, коли відправлення наших астронавтів у космос залежала від інших країн. Тепер з цим покінчено. Десятиліття, протягом яких ми лише втрачали час і майже нічого не робили, тепер офіційно залишилися в минулому”, – заявив Трамп.

Він також зазначив, що США успішно відправили до МКС “американських астронавтів на американській ракеті і з американської території”.

Мова йде про те, що майже 10 років США не здійснювали пілотованих запусків у космос. І американських астронавтів доставляли на борт МКС на російські ракети.

Трамп говорить про незалежність США в космосі – з 10:45. Відео: Fox News

Нагадаємо, вчора успішно відбулася друга спроба NASA і компанії Ілона Маска SpaceX здійснити перший в історії запуск приватного корабля Crew Dragon з астронавтами на орбіту.

Раніше ми писали, що астронавти Дуглас Херлі і Боб Бенкен вийшли на зв’язок з Землею і зняли скафандри. Незабаром вони стикуються з Міжнародною космічною станцією.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь