США стежать за здоров’ям Путіна після зараження Пєскова коронавірусом

Новини України

У Білому домі уважно стежать за здоров’ям Путіна після зараження Пєскова коронавірусом

У США стежать за станом Путіна після зараження Пєскова коронавірусом. Фото: Twitter / Sofuzb

У Сполучених Штатах пильно стежать за станом здоров’я президента РФ Володимира Путіна, який контактував зі своїм прес-секретарем Дмитром Пєсковим, пізніше хворим короанвирусом.

Про це повідомляє “РИА Новости” з посиланням на брифінг радника президента США Дональда Трампа з національної безпеки Роберта о’браєна.

“Президент тільки недавно – минулого тижня – говорив з президентом Путіним, і він, як здається, був у піднесеному настрої, у відмінному здоров’ї. У нас немає причин припускати, що це не так. У нас немає інформації, крім тієї, що у президента Путіна все в порядку”, – передає видання слова радника американського гаранта.

За його словами, багато світові лідери також заразилися коронавірусом, так що за станом здоров’я Путіна треба стежити. Як відомо, інкубаційний період захворювання триває від 3 до 24 днів.

“Це жорсткий вірус, люди хворіли навіть у Білому домі… і світові лідери, такі як Борис Джонсон, який зліг з COVID-19 – ще один світовий лідер. Так що за цим кожному потрібно уважно стежити”, – додав він.

Нагадаємо, госпіталізований з позитивним тестом на новий коронавірус прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков розповів, коли в останній раз спілкувався з Володимиром Путіним очно. За його словами, це було більше місяця тому.

Як повідомляла “Країна”, одне з останніх спільних появ Путіна і Пєскова зафіксовано 31 березня, коли обидва відвідували лікарню в Коммунарке, де лікуються інфіковані коронавірусом москвичі.
 
 

Залишити відповідь