США виводять гроші пенсійного фонду з Китаю

Новини України

Трамп наказав вивести активи Пенсійного фонду США з китайських цінних паперів

Трамп наказав вивести активи пенсійного фонду США з китайських цінних паперів. Фото: Facebook

Президент США Дональд Трамп, який звинуватив Китай у створенні коронавіруса, намагається максимально розірвати економічні зв’язки між країнами. Так, глава Білого дому доручив профільним відомствам вивести американські активи з цінних паперів КНР.

Про це у вівторок, 12 травня, інформує телеканал Fox.

За даними журналістів, радник з національної безпеки Роберт о’брайен і голова Національної економічної ради Ларрі Кудлоу в понеділок звернулися до міністра праці США Юджину Скаліа з листом. У ньому говориться, що Білий дім не хоче, щоб Ощадний пенсійний фонд США зберігав гроші в китайських акціях, активи яких становлять близько $4 млрд.

У свою чергу глава Мінпраці США звернувся до голови пенсійного фонду США з подібним повідомленням, в укладенні якого говорилося, що виведення активів з паперів КНР здійснюється “за вказівкою президента Трампа”. Відповідь керівника фонду очікується до середовища, 13 травня.

Варто зазначити, що цей крок, ймовірно, посилить напруженість у відносинах між США і Китаєм.

Раніше ми писали, що влада Сполучених Штатів працюють над масштабним пакетом санкцій проти Китаю за його нібито умисні дії та спроби приховати дійсні масштаби поширення коронавіруса.

Нагадаємо, що на думку влади Китаю, зараз країні збільшити кількість ядерних боєголовок до тисячі одиниць. Така підготовка потрібна для того, щоб протистояти США у разі можливої атаки.

Залишити відповідь