США згодні фінансувати ВООЗ на одному рівні з Китаєм

Новини України

Трамп передумав і готовий фінансувати ВООЗ, але лише на одному рівні з Китаєм

Дональд Трамп хоче відновити часткове фінансування ВООЗ, Фото: Flickr

Влада США має намір відновити фінансування Всесвітньої організації охорони здоров’я, після того, як Трамп в квітні заявив про припинення вливань в цю організацію. Але тепер країна буде виділяти стільки ж коштів, скільки й Китай.

Про це повідомляє Fox News.

Так, адміністрація Трампа підготувала відповідного листа у ВООЗ. Передбачається, що президент США підпише його найближчим часом, або ж навпаки, документ вже з підписом.

Згідно з документом, вливання США в організацію багаторазово скорочуються, а якщо Китай збільшить витрати на утримання ВООЗ, то Білий дім “розгляне можливості” для аналогічних дій.

У листі вказується, що ВООЗ має недоліки, але в теж час і “величезний потенціал”, у зв’язку з чим, організацію пропонують реформувати, а її керівництво максимально захистити від політичного тиску.

Разом з тим, в тексті документа закликають дати “повністю незалежні оцінки щодо походження” коронавіруса, а також прийнятих організацією заходів по боротьбі з ним.

Раніше “Країна” писала, що 12 травня прес-секретар ВООЗ Маргарет Харріс в ході брифінгу розповіла, що у організації є новий метод лікування коронавирусных хворих, дієвість якого належить перевірити

Залишити відповідь