Стало відомо, чому в Росії так багато молодих хворих коронавірусом

Новини України

Названа причина, чому в Росії так багато молодих хворих коронавірусом

Коронавірусом в Росії хворіють багато молодих, фото: РИА Новости

Велике число молодих росіян з коронавірусом в лікарнях пояснюється тим, що літні люди більш дисципліновано дотримуються самоізоляцію.

Про це розповів заступник директора Санкт-Петербурзького НДІ епідеміології та мікробіології імені Пастера Олександр Семенов в інтерв’ю “Російській газеті”.

За його словами, в Росії вчасно вжили заходів для боротьби з поширенням коронавіруса, тому пенсіонери рідко заражаються SARS-CoV-2. Тим не менш прогноз перебігу захворювання для громадян похилого віку залишається найменш сприятливим.

Крім того, за словами Семенова, встановлено, що у половини померлих було три і більше хронічних захворювань. Близько чверті смертельних випадків припадає на пацієнтів з двома супутніми хворобами, і тільки в рідкісних випадках вмирають люди без хронічних патологій.

Серйозним фактором ризику вважаються ожиріння, обструктивна хвороба легень та захворювання серцево-судинної системи. Крім віку і наявності проблем зі здоров’ям, на тяжкість перебігу COVID-19 впливають генетика і стать (чоловіки помирають частіше), нагадав фахівець.

Як повідомляла “Країна”, в Білорусі від коронавіруса померли 55 пацієнтів і захворіли 6723 людина.

Ще ми писали, що в Італії за добу одужали рекордна кількість заражених коронавірусом.

Залишити відповідь