Стали відомі кандидати на посади звільнених Верланова і Нефьодова

Новини України

Стало відомо, хто може очолити податкову і митну служби після звільнення Верланова і Нефьодова

Василь Цушко. Фото: 24tv.ua

З’явилася інформація про те, що замість звільнених Кабміном Сергія Верланова і Максима Нефьодова податкової служби та митниці можуть очолити люди домайданной системи влади. Це Василь Цушко і Олексій Любченко.

Про це повідомляє Телеграм-канал “Політика Країни”.

Канал пише, що сьогодні вранці з’явилася інформація про те, що обидва подали кандидатури на посаду заступника міністра фінансів. Однак зараз вже говорять, що Цушко може стати главою митниці, а Любченко – головою податкової.

Цушко зараз 57 років. Він був народним депутатом України II-V скликань, губернатором Одеської області, міністр внутрішніх справ часів прем’єрства Януковича, міністром економіки. А за президента Януковича очолював Антимонопольний комітет.

Олексій Любченко

Любченко працював першим заступником голови податкової адміністрації в Кіровоградській області, потім очолював податкову адміністрацію Черкаської області. У 2005 році пішов з податкової і працював заступником голови Кіровоградської ОДА. Через чотири роки повернувся в податкові органи та обійняв посаду заступника голови ДПА України. Він залишався на цій посаді до 2011 року.

Наступні два роки Любченко був помічником народного депутата від Черкаської області Віктора Тимошенко.

Прізвище Тимошенко спливла влітку минулого року під час передвиборної кампанії в Раду.

Як писала “Країна”, він брав участь у доборі кандидатів на мажоритарних округах від “Слуги народу”, а також був причетний і до формування списків партії президента. Тобто – виявився досить впливовою людиною в оточенні Зе.

Тоді його прізвище фігурувало разом з іншою людиною – другом президента Іллею Павлюком, який, як вважається, має дуже великий вплив на процеси на митниці. Також у Павлюка є своя група з декількох десятків депутатів у “Слуги народу”.

Раніше “Країна” писала, що прем’єр Денис Шмигаль пообіцяв, що місця звільнених займуть ефективні працівники.

Ми також приводили коментар Нефедова з приводу звільнення.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь