Стали відомі подробиці загибелі комбата Луганська-1 Губанова

Новини України

“Контрабандисти знали, що хтось прийде”. Стали відомі деталі загибелі комбата “Луганськ-1” Губанова

Сергій Губанов загинув, підірвавшись на розтяжці 20 травня. Фото: facebook.com

З’ясувалися подробиці загибелі командира батальйону поліції “Луганськ-1” Сергія Губанова. 20 травня він підірвався на розтяжці, коли разом з трьома іншими бійцями проводили контрдиверсионную роботу по боротьбі з контрабандою поблизу селища Трьохізбенка.

Про це розповів боєць батальйону “Луганськ-1”, передає hromadske.

“Вони там часто ходили, часто працювали. Але на цей раз підірвалися на розтяжці. Ніхто не зможе сказати, коли її там поставили – може місяць тому, може за годину до того, як вони прийшли”, – каже боєць.

Батальйон “Луганськ-1” патрулює майже 100-кілометрову лінію розмежування від Кримського до Станиці Луганської. Але особлива увага була прикута саме до ділянки типу трьохізбенка, де підконтрольну і непідконтрольну території розділяє лише неглибока річка шириною 30 метрів.

“Саме на цьому місці ми постійно зупиняли контрабанду, яку там переправляють на човнах. Вони, мабуть, чекали, що хтось зайде, хто прийде”, – додав боєць.

Він уточнив, що серед трьох осіб, які отримали поранення, один перебуває у важкому стані, один – у стані середньої тяжкості, і один (заступник комбата) отримав легкі поранення.

Прощання з Сергієм Губановим відбудеться 22 травня о 10:00 у приміщенні Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру в Сєвєродонецьку.

Раніше “Країна” писала про те, що із-за загибелі комбата в Луганській області оголосили траур.

Також ми повідомляли, що в Луганській області підірвалася БМП ВСУ, один військовий загинув, троє поранені.

Залишити відповідь