Станція Kiss FM опублікувала танцювальний ремікс на Пливе кача, за що піддалася нападкам

Новини України

Радіостанція Kiss FM опублікувала танцювальний ремікс на пісню “Пливе кача”. Її атакували прихильники Майдану

Радоистанция піддалася обструкції з-за безневинного реміксу. Фото: Facebook/ kissfmua

Українська радіостанція Kiss FM Ukraine опублікувала у соцмережі Facebook танцювальний ремікс “Tysha” від NDUB на відому жалобну пісню “Пливе кача”. Прихильники Майдану обурилися цим, так як традиційно вважають цю пісню реквіємом по Небесній сотні.

Після сотень гнівних відгуків радіостанція видалила ремікс і вибачилася.

“Радіостанція Kiss FM вдячна вам за увагу до нашого ефіру і за вашу небайдужість. Як ми побачили, ваша реакція на пісню “Пливе кача” виявилася неоднозначною. Ми вас почули і тому прибрали її з ефіру. Ще раз хочемо підкреслити – ми не мали на меті нікого образити. І просимо вибачення у всіх, чиї почуття зачепили. Хоча, як ми вважали, пісня створена в мінорній стилістиці, як і належить в цій ситуації”, – вибачилися на радіостанції.

Її співробітники додали, що вони завжди пам’ятають про наших героїв” і поважають кожного з них та їх рідних.

Незважаючи на те, що ремікс дійсно максимально акуратно зроблений в мінорній стилістики і зовсім не “вбиває” трагічного звучання композиції, а також на вибачення радіостанції, на її сторінці гості продовжують залишати гнівні коментарі. Працівників звинувачують у розумової недорозвиненості, вимагають назвати прізвища всіх, хто причетний до цього наруги над загиблими героями”, і навіть закрити станцію.

Раніше “Країна” розповідала, як на Волині зацькували 12-річного хлопчика Максима Ткачука за те, що той з піснею “Смуглянка” виграв конкурс Stars of the Albion в Лондоні.

Також ми писали, як атошники скандалили у маршрутках із-за російської мови чи російської музики.

Залишити відповідь