Стівен Биган – Саміт Трампа та Кім Чен Ина не відбудеться

Новини України

Covid-19 і вибори. Трампу зараз не до зустрічі з Кім Чен Ином – Держдеп

Трампу зараз не до зустрічі з Кім Чен Ином, фото: Білий дім

Стівен Биган, заступник державного секретаря і спецпредставник США по КНДР фактично спростував інформацію про можливість ще однієї зустрічі Дональда Трампа і Кім Чен Ина.

Чиновник дипломатично заявив, що саміт двох лідерів до листопадових виборів президента США малоймовірний.

“Я думаю, що це (зустріч Трампа та Кім Чен Ина – Ред.) малоймовірно до виборів у США”, – заявив Биган в ході видеофорума, організованого міжнародною неурядовою організацією “Німецький фонд Маршалла Сполучених Штатів”.

“У час, що залишився і в ситуації, коли Covid-19 накрила весь світ, важко уявити собі обставини, при яких ми могли б провести особистий міжнародний саміт. Але, безумовно, ми розраховуємо на взаємодію між двома сторонами і готові до цього”, – сказав Биган, як передає Інтерфакс.

Він так само відзначив, що подальші переговори про денуклеаризацію залежать не тільки від США, а й від КНДР.

“Ми розробили досить надійний і детальний план, згідно з яким, якщо північнокорейці вступлять з нами в переговори, ми зможемо дуже швидко досягти прогресу”, – заявив заступник держсекретаря США.

За його словами, метою США як і раніше залишається “остаточна і повна денуклеарізація Корейського півострова”.

Він висловив здивування, чому, незважаючи на “величезний тиск” на режим, Пхеньян продовжує приділяти пріоритетну увагу посиленню своїх військових можливостей.

Нагадаємо, що останній саміт двох лідерів пройшов в лютому минулого року у в’єтнамському Ханої.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь