Суд стягнув моральну шкоду з поліцейського за протокол на тверезого водія

Новини України

Суд стягнув моральну шкоду з поліцейського, який оштрафував тверезого водія

Суд стягнув з поліцейського моральний штраф, фото: avto.informator.ua

Поліцейський склав протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 130 Купап відносно водія.

В протоколі зазначено, що водій керував автомобілем з ознаками наркотичного сп’яніння, а від проходження огляду у лікаря-нарколога міської лікарні відмовився у присутності двох свідків.

Водій надав суду заперечення, в якому зазначив, що був зупинений співробітниками патрульної поліції безпідставно, а на запитання про проходження огляду відповідав, що не відмовляється і вимагав дотримання процедури проходження такого огляду, інформує Юрліга.

Чугуївський міський суд по цій справі № 355/660/19 прийняв постанову, якою адміністративна справа відносно водія закрив у зв’язку з відсутністю в діях складу адміністративного правопорушення.

Крім цього, суд стягнув з патрульної поліції на користь водія моральну шкоду в розмірі 30 тис. грн і витрати на правову допомогу в розмірі 20 тис. грн.

Суд вказав, зокрема, що протокол про адміністративне правопорушення не містить опису дій водія щодо ухилення від огляду.

Апеляційний суд повернув апеляційну скаргу Департаменту патрульної поліції. Рішення мотивовано тим, що апеляційну скаргу подано особою, яка не є учасником провадження у справі про адміністративне правопорушення, і не наділена правом на апеляційне оскарження.

Раніше “Країна” повідомляла, що Верховний суд дозволив підтверджувати будь-якими документами гонорар адвокату.

Також ми писали, що Верховний суд вирішив, що за оскарження админпостановлений потрібно платити збір.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь