Суд у Києві заочно заарештував Януковича на два місяці

Новини України

Суд заочно заарештував Януковича на два місяці

Печерський райсуд розглядає справу про узурпацію влади Януковичем. Фото: kremlin.ru

Печерський районний суд Києва заочно заарештував колишнього президента України Віктора Януковича строком на два місяці у справі про узурпацію влади.

Про це з посиланням на адвоката Януковича Віталія Сердюка повідомляють “РИА новости”.

“За ініціативи генеральної прокуратури України, а саме прокурорів, продовжують виконувати завдання, поставлені колишнім керівництвом країни і колишнім генпрокурором Луценко, було прийнято рішення про застосування запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою щодо Віктора Януковича”, – сказав Сердюк.

Він також додав, що рішення суду буде оскаржено захистом екс-президента. При цьому, за його словами, адвокати Януковича зібрали достатньо матеріалів, які свідчать про фальсифікацію справ проти екс-президента і про те, що “робота прокуратури спрямована на спробу зацементувати шляхом отримання рішень судів версію подій 2014 року, вигідну попередньої влади і тим, хто підтримував події на Майдані з боку західних спонсорів і кураторів цього процесу”.

Сьогодні, 4 травня, ми повідомляли, що екс-президента України Віктора Януковича знову викликають в Головне слідче управління Державного бюро розслідувань для проведення слідчих і процесуальних дій на 13 травня.

Залишити відповідь