Суд виправдав трьох осіб напали на Мустафу Найєма в центрі Києва в 2018 році

Новини України

Суд виправдав трьох нападників на Мустафу Найєма в центрі Києва

На Мустафу Найєма напали чотири людини у 2018 році. Фото: Delo.ua

Шевченківський суд Києва виправдав трьох осіб напали на екс-нардепа Мустафу Найєма біля Бессарабського ринку в 2018 році. По четвертому фігуранту суд ще не закінчено. Про це повідомив його брат, адвокат Маси Найєм.

“Сьогодні, 30.06.2020 року відбулося проголошення вироку в судовій справі за обвинуваченням Темербулатова Умолта Руслановича, Саитова Ахмеда Абубакаровича, Саитова Магомеда-Саліха Арбуевича за ч. 2 ст. 296 КК України (хуліганство. Вчинене групою осіб).

Суддя Шевченківського районного суду Голуб Оксана Анатоліївна виправдала Темербулатова Умолта Руслановича, Саитова Ахмеда Абубакаровича, Саитова Магомеда-Саліха Арбуевича повністю”, – написав Маси Найєм.

Справа четвертого фігуранта, Саитова Магомеда-Аміна, який завдав удару, розглядається окремо.

“Вважаємо, що у нас достатньо підстав для звернення до Апеляційного суду, що ми і плануємо зробити після отримання тексту судового рішення” – повідомив Маси Найєм.

Нагадаємо, що 30 квітня 2018 року після конфлікту на дорозі виник інцидент між екс-депутатом Мустафою Найємом і чотирма чеченцями на Mercedes Gelandewagen. Після того, як машини зупинилися, один з пасажирів Gelandewagen ударив Мустафу Найєма по обличчю.

Троє підозрюваних були затримані в день інциденту, а четвертий встиг відлетіти в Баку, де незабаром був затриманий.

Відео інциденту оприлюднив радник МВС Антон Геращенко.

 

Читайте Країну в Google News – натисніть Підписатись

Залишити відповідь