Світові ціни на нафту пішли вгору після публікації даних про запаси в США

Новини України

Дані про запаси в США підштовхнули вгору світові ціни на нафту

Ціни на нафту еталонних марок продовжують зростання. Фото: Flickr

У середу, 29 квітня, на торгах ціни на нафту еталонних марок впевнено зростають після публікації доповіді Міненерго США про зміну запасів сировини в країні.

Вартість червневих ф’ючерсів на Brent на лондонській біржі ICE Futures до 17:40 за Києвом у середу становить $23,64 за барель, що на 15,54% ($3,18) вище ціни закриття попередньої сесії. Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

Ф’ючерс на WTI на червень на торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) до цього часу подорожчав на 33,06% ($4,08) – до $16,42 за барель.

Запаси нафти в США за тиждень, що завершився 24 квітня, підскочили на 9 млн барелів, повідомило Міненерго країни. Резерви бензину в Штатах за тиждень знизилися на 3,7 млн барелів, дистилятів – зросли на 5,1 млн барелів.

Аналітики S&P Global Platts, в свою чергу, очікували збільшення запасів нафти на 9,8 млн барелів, бензину – на 2,9 млн барелів, дистилятів – на 4,3 млн барелів.

Згідно з даними Американського інституту нафти (API), опублікованими у вівторок, запаси нафти в США на тижні, що завершився 24 квітня, зросли на 9,98 млн барелів. Запаси бензину знизилися на 1,1 млн барелів.

Тим часом аналітики Moody’s Investors Service у вівторок знизили прогноз нафтових цін в короткостроковій перспективі із-за падіння попиту на нафтопродукти на тлі економічної рецесії в США та інших провідних економіках.

Агентство тепер очікує, що ціна WTI в середньому складе $30 за барель у 2020 році і $41 за барель у 2021 році. Brent в середньому буде коштувати $35 за барель в цьому році і $45 за барель – в наступному.

За прогнозом Moody’s, видобуток в 2020-2021 рр. скоротиться в результаті дій ОПЕК+ і зниження виробництва в США і Канаді.

Раніше “Країна” писала про те, що біля узбережжя Каліфорнії стоять десятки танкерів з нафтою, яку нікуди дівати.

Також ми з’ясовували, як дешева нафта тягне вниз ціни на український експорт.

Залишити відповідь