Світовий банк ухвалив рішення про виділення Україні кредиту в $350 мільйонів

Новини України

Світовий банк надасть Україні $350 мільйонів кредиту для створення ринку сільськогосподарських земель

Кредит виділений Світовим банком для підтримки економіки України. Фото: facebook.com

Україні нададуть 350 мільйонів доларів кредиту на підтримку реформ для відновлення економіки країни. Таке рішення прийняв Світовий банк. Уточнюється, що ці кошти спрямовані на реформи для зміцнення земельного та кредитного ринків шляхом створення ефективного ринку сільськогосподарських земель та врегулювання проблемних кредитів в держбанках, а також на реструктуризацію газового сектору та посилення системи соцзахисту для підтримки пенсіонерів.

Про це повідомляється на сайті Світового банку.

“У рамках цієї позики на політику розвитку надається 350 млн доларів США на підтримку державного бюджету у важкі часи. Світовий банк вітає зобов’язання уряду щодо реформ, спрямованих на підготовку економіки до відновлення, зокрема суттєві кроки, зроблені для зняття мораторію на продаж сільськогосподарських земель, і збільшення виплат вразливим групам населення похилого віку”, – йдеться в повідомленні.

Також Світовий банк планує надати Україні позику на підтримку в розробці додаткового законодавства у сфері земельної реформи. До того ж готується пакет додаткової допомоги, що матиме безпосередній вплив на бенефіціарів з метою пом’якшення наслідків для найбільш вразливих верств населення.

Нагадаємо, Світовий банк призначив нового директора у справах України, Білорусі та Молдови. Ним став громадянин Індії Арупа Банерджі, який до цього був регіональним директором банку по країнах Європейського Союзу.

Також ми повідомляли, що Світовий банк вважає, що коронавірус занурив світову економіку в найгірша криза з часів Другої світової.

Читайте Країну в Google News – натисніть Підписатись

Залишити відповідь