Син Трампа опублікував в Instagram мем про крокодила і педофіла Байдена

Новини України

Син Трампа опублікував мем про крокодила і педофіла Байдена. Фото

Старший син американського президента Дональд Трамп-молодший запостив мем в Инстаграме, в якому крокодил називає колишнього віце-президента США Джо Байдена педофілом.

Про це в середу, 20 травня, пише видання The Independent.

Як зазначається, мем складається з двох картинок з підписами, виконуваними в риму. На першій картинці зображено сам Байден, який говорить “до скорої зустрічі, крокодил” (“see you later, alligator”), а внизу фото крокодила, який відповідає політику “скоро, педофіл” (“in a while, pedophile”).

За даними видання Трамп-молодший за вихідні опублікував кілька мемів з політиком і намагався не загострювати уваги на пості з крокодилом, що називає Байдена педофілом, стверджуючи, що це просто жарт.

При цьому у правій середовищі протягом багатьох років ходять необгрунтовані звинувачення в педофілії на адресу колишнього віце-президента США, часто супроводжувані мемом “страшний Джо”.

Вчора під час виступу в ратуші Yahoo Байден заявив, що Трамп-молодший, розповсюджує неправдиву інформацію в інтернеті, використовують тактику, яку він очікує від Трампа-старшого. “Це ненормально. Але він син свого батька”, – сказав передбачуваний кандидат в президенти від Демократичної партії США.

На питання, чи буде Байден боротися із звинуваченнями аналогічним способом в ході передвиборної кампанії 2020 року, колишній віце-президент США зазначив, що “не хоче опускатися в бруд з цими хлопцями”.

У вівторок, 19 травня, син президента США відповів Байдену, сказавши, що ніколи не звинувачував колишнього віце-президента США в тому, що він педофіл, але все ж таки припускає, що він неадекватний щодо дітей.

Нагадаємо, раніше колишня помічниця Байдена Тара Рід звинуватила його в сексуальних домаганнях. Жінка стверджує, що в 1993 році політик в одному з коридорів Капітолію без дозволу цілував її, торкався і наполягав на інтимних відносинах. Колишній віце-президент США відкинув усі звинувачення і заявив, що нічого подібного ніколи не відбувалося.

Також ми писали, що рейтинг Байдена в США почав падати після сексуального скандалу.

Залишити відповідь