Танкери з нафтою стоять біля берегів США

Новини України

Біля узбережжя Каліфорнії стоять десятки танкерів з нафтою, яку нікуди дівати

Біля узбережжя Каліфорнії стоять десятки танкерів з нафтою, яку нікуди дівати. Фото: Flickr

На тлі того, як світові біржі констатують падіння цін на нафту, біля узбережжя Каліфорнії в США через брак місця для зберігання “чорного золота” стоять у черзі на розвантаження вже 30 танкерів.

Про це інформує Bloomberg.

Танкери стоять неподалік від міста Лонг-Біч в затоку Сан-Франциско, вони завантажені нафтою, обсяг якої здатний закрити 20% щоденного світового (докризового) попиту на цю сировину – понад 20 млн барелів.

За даними паризької компанії Kpler SAS, яка відстежує рух танкерів, це найбільша кількість нафти, яка за один раз знаходилося біля західного узбережжя США.

Варто нагадати, що попит на нафту впав через пандемію коронавіруса у світі, так як потреби в цьому ресурсі у людей і підприємств, що знаходяться на карантині, практично немає.

Зазначимо, що нещодавно ціна на нафту еталонної марки Brent впала на світових майданчиках до $15,99 вперше з 1999 року. Це так само мінімальна ціна на нафту в цьому столітті.

Також ми писали, що 20 квітня нафту бренду WTI стала коштувати мінус 37,6 доларів за барель.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь