Тести на коронавірус поліцейських і нацгвардії почнуть медики МОЗ України

Новини України

Моз планує масово тестувати на коронавірус співробітників поліції і Нацгвардії

Максим Степанов анонсував тестування поліцейських на новий вірус. Фото: moz.gov.ua

Міністерство охорони здоров’я має намір ввести тестування на коронавірус співробітників правоохоронних органів Національної поліції і Національної гвардії.

Як повідомляє сайт відомства, про це міністр Максим Степанов заявив під час зустрічі з головою представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Лоттой Сильвандер.

За словами Степанова, зараз встановлюється, якою кількістю правоохоронців будуть робити аналізи.

“Безпека та здоров’я українців – наш пріоритет. Саме тому вже найближчим часом ми введемо тестування на коронавірус для співробітників органів внутрішніх справ. Зараз Моз визначає, яка кількість співробітників Національної поліції і Національної гвардії необхідно тестувати”, – розповів міністр.

Сторони також обговорили тему імунізації, а також строки повернення до нормального життя на основі регулярної програми вакцинації в контексті захисту від епідемій.

У МОЗ додали, що з приходом Степанова на посаду міністра охорони здоров’я кількість ПЛР-тестів на коронавірус зросла з 700 до більше 7000 на добу. При цьому міністр планує і надалі збільшувати кількість тестувань, щоб ефективніше виявляти і боротися з коронавірусом.

Раніше “Країна” розбирала прийнятий Радою закон, в якому вперше регулюються категорії осіб, що підлягають обов’язковому тестуванню на коронавірус.

Ми також пояснювали, що таке паспорта імунітету в контексті пандемії коронавіруса.

Залишити відповідь