Трамп і Трюдо продовжили заборону на відкриття кордону до 21 червня

Новини України

Кордон між Канадою і США буде закрита до 21 червня

З-за коронавіруса Канада і США продовжили заборону на поїздки до 21 червня, фото: pixabay.com

Влада США і Канади прийняли рішення не відкривати кордон між країнами, ще протягом місяця. Таким чином пандемія Covid-19 триматиме американо-канадський кордон на замку до 21 червня.

Про це на прес-конференції в Оттаві повідомив прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо, як передає Укрінформ.

“Канада і США знову погодилися продовжити на 30 днів діють прикордонні заходи. Це – важливе рішення, яке убезпечить людей в обох державах”, – заявив канадський лідер.

Він пояснив, що рішення про можливе продовження такого режиму буде розглядатися в кінці червня: “Під час кризи ми часто приймаємо рішення щотижня. Ситуація швидко змінюється, і ми постійно додаємо нові корисні для канадців заходи, вибудовуючи баланс між безпекою людей і спробою відновити звичну економічну активність”.

Трюдо так само додав, що Канада і надалі уважно стежити за подіями в інших регіонах світу, приймаючи рішення про подальші кроки”.

Нагадаємо, що діють безпрецедентні обмеження на пересування між Канадою і США вступили в силу 21 березня і з тих пір двічі продовжувалися.

“Неважливими” і, відповідно забороненими, вважаються всі поїздки, метою яких є туризм і відпочинок. В той же час рух через кордон палива, продуктів, медикаментів та інших товарів не припиняється. Не стосується заборона і медиків, які живуть в одній країні, а працюють в іншій.

За останніми даними, в Канаді виявлено близько 78 000 випадків інфікування Covid-19. Хвороба забрала 5 857 життів. У той же час в США хворих вже більше 1,55 млн, померли внаслідок коронавирусной інфекції 91 000 американців.

Раніше “Країна” повідомляла, що коронавірус знайшли у нардепа від “Батьківщини” Олега Мейдича.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь