Трамп перерахував зарплату за перший квартал на розробку ліків від коронавіруса

Новини Світу

 

 
 

 

 
 

Президент США Дональд Трамп перерахував міністерству охорони здоров’я і соціальних служб країни 100 тис. доларів – всю свою зарплату за перший квартал нинішнього року – на розробку ліків по боротьбі з коронавірусом, передає ТАСС.

“Трамп жертвує свою зарплату за перший квартал 2020 року міністерству охорони здоров’я і соціальних служб для підтримки цих зусиль з розробки нових ліків для лікування і профілактики коронавіруса”, – повідомила в п’ятницю на брифінгу для журналістів прес-секретар Білого дому Кейлі Макинэни..

На початку березня американський лідер також перерахував міністерству країни 100 тис. доларів на боротьбу з пандемією.

Після перемоги на виборах Трамп відмовився від зарплати президента, складовою 400 тис. на рік. Однак за законом її необхідно виплачувати і президент оголосив, що має намір віддавати її на різні благодійні цілі.

Раніше він перерахував свою зарплату міністерствам внутрішньої безпеки, у справах ветеранів, транспорту.

За інформацією Університету Джонса Хопкінса, який проводить підрахунки на основі даних федеральних і місцевих властей, в США зафіксували понад 1,58 млн випадків зараження коронавірусом, померли понад 95,2 тис. осіб. З початку пандемії коронавірусом у світі заразилися близько 5,1 млн осіб, понад 327 тис. померли.

Залишити відповідь