Трамп повідомив, що втратив з-за коронавіруса двох близьких друзів

Новини Світу

 

 
 

 

 
 

Президент США Дональд Трамп в четвер заявив, що п’ятеро людей, яких він особисто знав, померли після зараження коронавірусом SARS-CoV-2. Двоє з них були його близькими друзями, передає “Інтерфакс”.

“Я втратив п’ятьох знайомих, двоє з яких були моїми хорошими друзями”, – заявив Трамп, виступаючи перед працівниками Центру розподілу медичного обладнання в штаті Пенсільванія.

Президент додав, що зазвичай у разі захворювання застудою або грипом люди вже через пару днів лікування відчувають себе краще. Однак у випадку зараження коронавірусом стан його друзів через таку ж кількість днів тільки погіршився.

“Ви телефонуєте через два дні, щоб дізнатися, як вони себе почувають, і вам відповідають: “Сер, вони в комі”, – сказав президент США.

У той же час Трамп зазначив, що до захворювання COVID-19 здоров’я його знайомих було не в кращій формі, і їх вага не був “ідеальним”. “Вони померли, і це жахливо”, – додав Трамп.

Пенсільванія займає 10-е місце серед штатів за загальною кількістю інфікованих: згідно з федеральним даними, там зафіксовано близько 59 тисяч підтверджених випадків захворювання COVID-19 (450 на 100 тисяч жителів) і майже 4 тисячі смертей, передає NBC 15.

Президент Трамп під час візиту в Пенсільванію також знову закликав відмовитися від тісного економічного співробітництва з Китаєм, при якому багато виробничі ланцюжки замикаються на КНР. Криза, викликана коронавірусом, показав, як важливо розвивати власне виробництво.

Залишити відповідь