Трамп пояснив, що його слова про “світло, тепло і дезинфікуючі засоби” були сарказмом

Новини Світу

 

 
 

 

 
 

Президент США Дональд Трамп пояснив, що днем раніше він з сарказмом запропонував розглянути світло, тепло і дезинфікуючі засоби як спосіб потенційного лікування нового типу коронавіруса, передає “Інтерфакс” з посиланням на газету The Hill.

“Я з сарказмом ставив запитання журналістів на кшталт вас, щоб подивитися, що станеться”, – сказав Трамп.

Медики вже встигли розкритикувати ідею Трампа лікувати COVID-19 ін’єкціями дезінфікуючих засобів, нагадавши, що засоби дезінфекції вкрай небезпечні, якщо їх вживати всередину або вдихати. Вони можуть викликати реакцію навіть при зіткненні з шкірою, не кажучи вже про очі або інших слизових. Вживання всередину або запровадження таких засобів за допомогою ін’єкцій не тільки смертельно небезпечно, але і чи ефективно для боротьби з COVID-19.

Нагадаємо, у четвер президент США під час щоденної прес-конференції в Білому домі припустив, що світло і тепло можна використовувати для лікування людей з коронавірусом. Трамп звернувся до координатора Білого дому по боротьбі з коронавірусом докторові Деборі Біркс, щоб вона переговорила з лікарями і з’ясувала, чи є спосіб, за допомогою якого світло і тепло можна використовувати для лікування”.

Американський лідер також запропонував перевірити, чи існує можливість поставляти світло всередину людини”, наприклад, через шкіру або іншим способом. Ідея Трампа викликала неоднозначну реакцію у журналістів, присутніх на прес-конференції.

Є дослідження, які підтверджують, що віруси в принципі швидше гинуть на сонячному світлі. Однак точно не вивчено, скільки часу повинно пройти.

Залишити відповідь