Трамп вважає, що можна продовжити програму допомоги малому бізнесу

Новини Світу

The White House / Flickr

У США міністр фінансів Стівен Мнучин і голова Федеральної резервної системи Джером Пауелл дають показання у сенатському комітеті з банків про заходи протидії пандемії. Зокрема, обговорюються помилки, допущені при виділенні раніше схвалених антикризових пакетів на загальну суму близько 3 трильйонів доларів.

Економічна активність в США поступово відновлюється у багатьох штатах. Одночасно завершується дія двомісячної програми вливання коштів у малий бізнес – для запобігання звільнень. У відповідь на заклики продовжити дію цієї програми президент Дональд Трамп висловив упевненість, що зробити це “повинно бути просто”, повідомляє “Голос Америки”.

Інші програми, зокрема допомогу великому бізнесу та емітентів муніципальних облігацій – тільки починають діяти. Стівен Мнучин висловив надію на те, що в третьому і четвертому кварталах економічні умови в країні покращаться. За його словами, згідно з оптимістичним сценарієм розвитку подій, ринки відкриються і нові механізми кредитування не знадобляться.

У зв’язку з питаннями про технічні збої, що викликали затримки виплат по кредитах для малого бізнесу, а також про різкі зміни правил, з-за яких багатьом великим ресторанним мереж з доступом на ринки капіталу довелося повертати кошти під загрозою аудиту, Мнучин підкреслив, що урядові відомства разом працюють над вирішенням зазначених проблем.

Працівники служб життєзабезпечення “ризикують життям за дуже низьку зарплату, і вони як і раніше стурбовані тим, як сплатити за рахунками”. “Це чесно?” – запитав Мнучина сенатор-демократ від штату Огайо Шеррод Браун.

Коли Мнучин висловив вдячність працівникам служб життєзабезпечення, Браун перервав його: “Дякувати – чудово, але хіба чесно, що наша економіка платить працівникам служб життєзабезпечення так мало при таких умовах праці?”

Залишити відповідь