Трамп затіяв сварку з губернатором Нью-Йорка через коронавіруса

Новини Світу

Президент США Дональд Трамп в п’ятницю закликав демократа Ендрю Куомо – губернатора штату Нью-Йорк – менше скаржитися і більше робити, повідомляє “Інтерфакс”.

“Губернатору Куомо слід витрачати більше часу на те, щоб “робити”, і менше на те, щоб “скаржитися”, – написав Трамп в твіттері.

За словами Трампа, адміністрація США надала в розпорядження влади штату тисячі ліжко-місць, апаратів штучної вентиляції легенів (ШВЛ) і іншого обладнання, а також фінансові кошти, проте всі, хто допомагав штату, так і не почули подяк від Куомо.

“Куомо абсурдно бажав “40 тис. ШВЛ”. Ми дали йому невелику кількість від цього, і їх було достатньо. Штат повинен був мати в запасі!” – підкреслив президент.

Трамп також не забув згадати реакцію адміністрації його попередника президента-демократа Барака Обами і віце-президента Джо Байдена на загрозу свинячого грипу H1N1, з якими вона зіткнулася в 2009 році. Так, президент сказав, що із-за некомпетентності тій адміністрації померли 17 тис. осіб, а за програми Obamacare були витрачені даремно 5 млрд доларів.

Куомо раніше повідомляв, що в його штаті, найбільшою мірою постраждав у США від коронавіруса COVID-19, за останню добу зафіксовано 630 випадків смерті пацієнтів з коронавірусом COVID-19.

Станом на п’ятницю, у штаті Нью-Йорк виявлено 226 198 випадків зараження, 16 736 хворих померли.

Залишити відповідь