Трамп заявив про кінець епохи глобалізації

Новини України

“Тепер ми повинні все робити в США”. Трамп оголосив про кінець ери глобалізації у світі

Трамп оголосив кінець епохи глобалізації. Фото: facebook.com/DonaldTrump

Президент США Дональд Трамп, який наказав вивести активи Пенсійного фонду США з китайських цінних паперів, заявив про кінець епохи глобалізації. Про це повідомляє Reuters.

На думку американського лідера, спалах коронавіруса показує, що ера глобалізації закінчена. Трамп також вважає, що тепер “ми повинні все робити в США”.

Нагадаємо, під час президентської гонки Трамп неодноразово підкреслював, що ставить національні інтереси США на перше місце, а одним з його гасел кампанії була фраза “Америка понад усе”. Захищаючи власний ринок, США вийшли з міжнародних торгових і кліматичних угод – Транстихоокеанского партнерства і Паризького кліматичної угоди.

Видання The Economist раніше писало про те, що політика Трампа поклав початок світової консервативної революції, а він сам поповнив ряди небезпечних націоналістів. “Ласкаво просимо в націоналізм. Вперше з часів Другої світової війни великі і прагнуть ними бути держави виявилися в полоні у шовінізму різного спрямування. Як і у Трампа, у лідерів таких країн як Росія, Китай і Туреччина склалося песимістичне бачення, що міжнародні справи – це гра з нульовим результатом, в якій глобальні інтереси конкурують з національними. І це велика зміна, яка робить світ більш небезпечним”, – писало щотижневе видання після перемоги Трампа в 2016 році.

Також ми писали, що Трамп вірить, що коронавірус повернеться восени і зникне сам собою без вакцини. Він анонсував в недалекому майбутньому підготовку та презентацію звіту про походження коронавіруса нового типу.

А наприкінці квітня глава Білого дому зробив курйозне заяву про те, що народу США потрібно просто перечекати, поки вірус піде і самознищиться.

 

 

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь