Транспорт у Києві відновить роботу з 23 травня

Новини України

Київ сьогодні відновить роботу наземного транспорту

У Києві сьогодні відновить роботу наземний транспорт. Фото: Країна

У суботу, 23 травня, опівдні в Києві відновлює роботу наземний пасажирський транспорт.

Про це заявив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондрыевский, передає прес-служба відомства.

“Сьогодні проведено засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Ми врахували зміна показників для ослаблення протиепідемічних заходів. Так, у столиці загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні сім днів на 100 тис. населення становить менше ніж 12 осіб, а саме 11,7”, – сказав він.

При обмеженій кількості місць для сидіння відновлять роботу пасажирські перевезення автомобільним транспортом, а також трамваї і тролейбуси. Рух відновлять сьогодні в 12:00.

З ранку в транспорт у Києві пускали тільки за перепустками. При цьому кондуктори говорили, що сьогодні з 12:00 пропуск вже буде не потрібен.

Раніше ми писали, що Київ, за даними Моз, не відповідає вимогам для ослаблення карантину. Мер міста Віталій Кличко звернувся до уряду з пропозицією в якості винятку все одно запустити транспорт і відкрити магазини з 23 травня.

Також “Країна” розповідала, що мер Києва Віталій Кличко на зустрічі з представниками Української ради торгових центрів (УСТЦ) заявив про те, що торгові центри столиці запрацюють вже наступного тижня, попередньо в середу, 27 травня.

Залишити відповідь