Транспорт в Україні почнуть запускати з 22 травня – Міністерство інфраструктури

Новини України

Інтерсіті запустять в травні, маршрутки – в червні. У Кабміні створили план виходу транспорту з карантину

Інтерсіті запустять в травні, маршрутки в червні. У Кабміні показали план виходу транспорту з карантину. Фото: Укрзалізниця

Відкриття пасажирського сполучення в Україні буде відбуватися в три етапи. Згідно з планом, в першу чергу влади дозволять міські і приміські перевезення.

Про це розповіли джерела в міністерстві інфраструктури, передає УНІАН.

Так, відповідно до першого етапу, з 22 травня в країні дозволять здійснювати міські автоперевезення (за винятком маршрутних таксі), і приміські перевезення (в межах району).

Далі, з 29 травня, влада знімуть обмеження на автоперевезення всередині області. Крім того, пасажирам стануть доступні до 50% приміських поїздів, 42 пари поїздів далекого прямування “Інтерсіті+”, “Нічний експрес”: у західному напрямку – 11 пар, у південному – 10, у дніпровському – 6, у східному 12, в азовському – 3. Відновиться і внутрішнє авіасполучення.

Другий етап, старт якого очікується 9 червня, передбачає запуск міжобласних і міжнародних автоперевезень, в тому числі і маршруток. З 12 червня планується запуск всіх приміських поїздів, які будуть курсувати у світлий час доби, а також всіх пасажирських поїздів згідно з графіком.

На третьому етапі, після завершення карантину, відбудеться запуск міжнародного залізничного сполучення і сезонних поїздів. Також буде відновлено міжнародне авіасполучення в країни, які відкрили аеропорти для прийому/відправки міжнародних рейсів.

При цьому Мінінфраструктури підкреслили, що цей план не є остаточним і може змінитися.

Нагадаємо, що за словами прем’єра Дениса Шмигаля, метро в Україні можуть відкрити до липня цього року.

Раніше ми писали, що глава уряду запропонував збільшити кількість місць в громадському транспорті, щоб люди могли дістатися на роботу під час карантину.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь