ТРЦ Києва відновили роботу 30 травня – фото

Новини України

Людей мало і всі в масках. У Києві після двох місяців простою почали працювати ТРЦ. Репортаж “Країни”

У Києві відновили роботу ТРЦ. Фото: “Країна”

У суботу, 30 травня, київські торгово-розважальні центри відновили роботу через два місяці простою з-за епідемії коронавіруса. Людей в ТРЦ столиці поки що небагато. Відвідувачам вимірюють температуру і просять їх дотримуватися дистанції.

“Країна” побувала у кількох з них та проінспектувала, чи дотримуються там правила безпеки.

Так, ТРЦ Гулівер біля станції метро “Палац Спорту” з 30 травня розпочав роботу в звичайному режимі. Відвідувачів поки небагато, але все ж є. На вході без маски не пускають і в обов’язковому порядку міряють температуру. Також просять дотримуватися дистанції 1,5 метра один від одного.

При вході в торговельно-розважальний центр стоїть автомат з продажу медичних масок. Одна коштує 15 гривень.

 

У Києві відновили роботу ТРЦ. Фото: Країна

А ось у ТРЦ Ocean Plaza при вході поставили спеціальну рамку, яка вимірює температуру відвідувачам. Тим не менш, людей тут також не особливо багато.

Біля акваріума в торговому центрі – спеціальні позначки для дотримання соціальної дистанції.

У Києві відновили роботу ТРЦ. Фото: Країна

Також 30 травня відкрився ТЦ Smart Plaza на Проспекті перемоги. Людей в торговому центрі трохи, стовпотворіння тільки в продуктовому магазині. Деякі магазини не відкрилися, наприклад, Miniso. Решта працюють у звичайному режимі. Закритим залишається громадське харчування KFC і зона фудкорту. Зате посеред ТЦ “острівці” торгують сухофруктами, їх накрили плівкою.

Всі продавці в масках, деякі ще і в рукавичках. Охоронці ТЦ додатково в захисних окулярах. На одному, головному, вході відвідувачам температуру не міряють.

У Києві відновили роботу ТРЦ. Фото: Країна

Нагадаємо, про відновлення роботи ТРЦ на брифінгу 27 травня розповів київський градоначальник Віталій Кличко. Однак у них залишаться закритими розважальні зони.

Також “Країна” розповідала, що торгово-розважальні центри Lavina Mall, Ocean Plaza, і Gulliver в Києві готуються до відкриття і вводять додаткові заходи для забезпечення безпеки під час пандемії коронавіруса.

Залишити відповідь