Трубоукладчик Академік Черський прибув до Калінінграда для добудови Північного потоку

Новини України

Здатне добудувати “Північний потік-2” судно вже в Балтійському морі біля берегів Калінінграда

Російський корабель прибув на Балтику для добудови Північного потоку. Фото: flot.gazprom.ru

Єдиний російський корабель-трубоукладчик “Академік Черський”, який вийшов з порту на Далекому Сході ще на початку лютого, але потім кілька разів змінював напрямок руху, прибув у Балтійське море.

Корабель став на якір в Гданській бухті. Це на 30 км на північний захід від міста Балтійськ, який знаходиться в Калінінградській області, яка належить Росії.

Про це повідомив “Інтерфакс” з посиланням на дані систем контролю пересування морських суден.

Супроводжувала “Академіка Черського” через Північне і Балтійське моря військове судно – рятувальний буксир СБ-123 – продовжило шлях в Балтійськ.

За даними агентства, в порт Балтійська “Академік Черський” заходити не планує. Як очікується, на рейді Балтійська будівельна судно може заправитися паливом і взяти на борт додатковий екіпаж.

Це судно може бути використано для добудови газопроводу Північний потік-2 в Балтійському морі. Минулої зими воно було зупинено на стадії готовності 94% із-за відмови європейських підрядників продовжувати роботи у зв’язку з санкціями США.

Раніше “Країна” писала, що російські судна зіткнулися з проблемою при добудові газопроводу “Північний потік-2”.

Також ми розповідали, що Німеччина не збирається звільняти “Північний потік-2” від норм газової директиви ЕвросоюзаГермания не збирається звільняти “Північний потік-2” від норм газової директиви Євросоюзу.

Залишити відповідь