Трускавець послаблює карантин, відкриваються санаторії та ресторани

Новини України

Завтра в Трускавці відкриваються санаторії, басейни та ресторани

Завтра у Трускавці буде ослаблений карантин. Фото: Трускавецька міськрада

C 1 липня в курортному місті Трускавець у Львівській області знімається ряд карантинних обмежень. Зокрема, дозволяється робота санаторіїв, зон відпочинку та оздоровчих комплексів. Таке рішення прийняла місцева комісія з питань ТЕБ та НС.

У місті зняті обмеження на роботу установ лікувально-оздоровчої, санаторно-курортної та туристичної сфери міста, а також масажно-лікувальних кабінетів (крім дитячих закладів оздоровлення та відпочинку).

Крім того, комісія дозволила відкрити спортивні установи, фітнес-центри, спортивні майданчики, стадіони, басейни (крім проведення групових занять з кількістю учасників понад 10 чоловік) з дотриманням тимчасових заходів в умовах епідемії коронавіруса.

Також відновлять роботу кафе і ресторани. При цьому усередині закладів зможуть перебувати не більше 10 осіб. Можна з 1 липня і дитячі атракціони, але тільки на відкритих майданчиках і з дотриманням всіх протиепідемічних вимог і рекомендацій.

Нагадаємо, за останньою інформацією від Моз, Львівська область поки не готова до ослаблення коронавирусного карантину.

Раніше ми писали, що велика частина українських курортних готелів відновили роботу з 1 червня, а деякі з них заробили вже з 15 травня і навіть раніше.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь