Туреччина відкрила кордони для лікування громадян України і ще 30 країн

Новини України

Туреччина відкрила кордони для лікування громадян України і ще 30 країн

Туреччина відкрила кордони для громадян України і ще 30 країн. Фото: pixabay.com

З сьогоднішнього дня Туреччина відкрила кордони для громадян з 31 країни, але тільки для подорожей в лікувальних цілях.

Про це повідомляє ВВС.

Так, в країну зможуть потрапити мешканці Росії, Казахстану, Грузії, деяких країн Європи і Близького Сходу. Так, потрапити в країну можна тільки з метою лікування в сфері ортопедії, травматології, хірургії, онкології, нейрохірургії, гематології, інтенсивної та репродуктивної терапії.

Потрапити до Туреччини можна буде тільки через аеропорти в Стамбулі і Анкарі, надавши довідку про відсутність коронавіруса або пройшовши тест на місці. Однак курорти відкриють не раніше 28 травня. Зараз тривають переговори з 70 країнами, громадяни яких найчастіше відпочивають у Туреччині.

Нагадаємо, в Туреччині розроблений план виходу з кризи після закінчення пандемії коронавирусной інфекції: з’являться готелі з “сертифікатами здоров’я, соціальне дистанціювання, персонал готелю буде в масках і спецодязі, а заборона на шведський стіл і систему All Inclusive стануть нормою. Також зростуть ціни на готельні номери, оскільки навантаження планують знизити вдвічі.

Як повідомляла “Країна”, раніше стало відомо, що влада Туреччини, які розпорядилися незабаром дозволити внутрішній туризм, дозволять іноземцям приїздити до країни на лікування з 20 травня. Для цього бажають поправити своє здоров’я за кордоном необхідно буде зареєструватися в Міжнародній системі медичного обслуговування USHAŞ.

Залишити відповідь