Туреччина відкриє кордони для іноземних пацієнтів з 20 травня

Новини України

Туреччина дозволить іноземцям приїздити на лікування з 20 травня

Туреччина дозволить іноземцям приїхати на лікування з 20 травня. Фото: Facebook

Влада Туреччини, які розпорядилися незабаром дозволити внутрішній туризм, дозволять іноземцям приїздити до країни на лікування з 20 травня. Для цього бажають поправити своє здоров’я за кордоном необхідно буде зареєструватися в Міжнародній системі медичного обслуговування USHAŞ.

Про це в суботу, 16 травня, передає Укрінформ.

“Максимально двом супроводжуючим особам буде дозволено прибувати в країну з одним пацієнтом… Після прибуття в аеропортах їм буде проводитися тест на коронавірус”, – йдеться в директиві відомства.

Повідомляється, що пацієнт та супроводжуючі особи можуть не здавати тест на коронавірус в аеропорту, а показати результати перевірки на Covid-19, якщо вона була проведена не пізніше, ніж за 48 годин до поїздки.

Дозвіл для медичних туристів буде стосуватися таких напрямків медицини, як ортопедія і травматологія, загальна хірургія, дитяча хірургія, урологія, офтальмологія, кардіологія, серцево-судинна хірургія, хірургічна онкологія, гінекологічна онкологічна хірургія, медична онкологія, променева онкологія, нейрохірургія, гематологія, інтенсивна терапія та застосування репродуктивної терапії. Крім того, пацієнти зможуть записатися на пересадку органів і кісткового мозку.

Інформація і документи, необхідні для попереднього дозволу, будуть опубліковані в USHAŞ незабаром.

За даними журналістів, у медзакладах під лікування іноземних громадян будуть виділені окремі поверхи або корпусу. Також в цих лікарнях повинно обов’язково бути реанімаційне відділення, а також апарати для комп’ютерної томографії та МРТ.

Приїхати в Туреччину на лікування, зможуть громадяни України, Німеччини, Великобританії, Нідерландів, Іраку, Лівії, Азербайджану, Грузії, Греції, Румунії, Туркменістану, Узбекистану, Казахстану, РФ, Алжиру, Косово, Македонії, Албанії, Боснії і Герцеговини, Сербії , Болгарії, Молдови, Пакистану та інших країн.

Нагадаємо, що в Туреччині розроблений план виходу з кризи після закінчення пандемії коронавирусной інфекції. Там з’являться готелі з “сертифікатами здоров’я, соціальне дистанціювання, персонал готелю буде в масках і спецодязі, а заборони на шведський стіл і систему All Inclusive стануть нормою.

Раніше ми писали, що Туреччина ввела чотириденний комендантську годину в 15 провінціях, починаючи з опівночі 15 травня, щоб запобігти поширенню коронавіруса.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь