Туреччина відкриє кордони для росіян 20 травня

Новини Світу

slava296 / DepositPhotos

Туреччина відкриває кордони для іноземних туристів, включаючи росіян, 20 травня, повідомили в Асоціації туроператорів Росії (АТОР). Кордони країни відкриються для громадян 31 держави, включаючи Грузію, Азербайджан, Україну, а також деякі країни Європи і Близького Сходу. Уточнюється при цьому, що спочатку буде доступний тільки оздоровчий відпочинок.

Турецькі власті мають намір випробувати противокоронавирусные заходи з прийому іноземців на медичних туристів, передає РИА “Новости”. Серед напрямків лікування, за яким країна готова прийняти візитерів, названі ортопедія, онкологія, травматологія, дитяча хірургія, кардіологія, нейрохірургія, інтенсивна терапія та деякі інші.

Поки в’їзд іноземців в Туреччину можливий тільки через аеропорти Стамбула і Анкари, а кожного пацієнта можуть супроводжувати дві людини. При цьому всі вони повинні показати на кордоні довідку про відсутність коронавіруса або пройти платне тестування. У АТОР, в свою чергу, відзначили, що росіяни навряд чи зможуть відвідати Туреччину, так як міжнародне авіасполучення в країні припинено.

Пандемія коронавіруса охопила абсолютну більшість держав. За даними ВООЗ, у світі заражені близько чотирьох з половиною мільйонів осіб, з яких майже 306 тисяч померли.

У Росії зареєстровано 290 678 випадків зараження коронавірусом, 2722 людини, згідно з офіційними даними, померли, понад 70 тисяч пацієнтів одужали.

Росіян попросили в період епідемії залишатися вдома. У багатьох регіонах введено пропускний режим, в ряді суб’єктів при виході з будинку необхідно носити маски. У той же час на тлі заяв чиновників про стабілізацію поширення інфекції в країні поступово послаблюють обмеження, введені з-за епідемії.

Залишити відповідь