Twitter купить Fabula AI для боротьби з підробленими новинами

IT новини

Сьогодні Twitter оголосила про покупку британського стартапу Fabula AI з платформою глибокого навчання для виявлення дезінформації на онлайн-ресурсах.

Раніше Twitter вже набувала подібні стартапи. Наприклад, у 2016 році за 150 мільйонів доларів вона отримала Magic Pony, який теж родом з Англії і спеціалізувався на використанні ШІ для
обробки медіа-контенту. До цього компанія отримала у своє володіння ще два початківців проекту машинного навчання – Madbits і Whetlab.

Команда Fabula AI планувала запустити свою пропозицію на ринок в цьому році, але не встигла. Її програмне забезпечення використовує нову техніку ІІ, звану геометричним глибоким навчанням.
Алгоритми Fabula AI не аналізують сам контент, а оцінюють спосіб і швидкість його розповсюдження, щоб визначити, чи є підстави для підозр.

Мовне питання також вирішується просто – для оцінки ИИ не потрібно розуміти, що йдеться в повідомленні, так що немає необхідності в спеціальних установках.

Рішення соціальній мережі про купівлю Fabula AI, судячи з усього, було обумовлено і повноваженнями команди засновників, та технологіями. Головний спеціаліст Fabula AI – Майкл Бронштейн,
професор лондонського Імперського коледжу, кафедри машинного навчання та кафедри інформатики. Головний технолог Федеріко Монті є докторантом, що займаються дослідженнями в області
глибокого геометричного навчання.

Бронштейн і інша частина команди Fabula AI стануть частиною групи машинного навчання Cortex соціальної мережі.

Фінансові умови угоди не розголошуються.

Залишити відповідь