Тимошенко і Власенко отримали мільйони з США – НАПК перевіряє своєчасність декларацій

Новини України

НАПК перевіряє, чи вчасно Тимошенко і Власенко задекларували мільйони з США

У НАПК перевіряють, чи вчасно Юлія Тимошенко подала декларацію. Фото: “Країна”

Після того як нардепи Юлія Тимошенко і Сергій Власенко задекларували дохід у розмірі близько 150 мільйонів гривень кожен від американської юридичної фірми, Національне агентство з питань запобігання корупції (НАПК) перевірить, чи вчасно вони надали відповідні дані держорганів України.

Про це повідомляє прес-служба НАПК.

В агентстві уточнили, що Юлія Тимошенко подала в НАПК декларацію у зв’язку з отриманням доходів від американської компанії Reid, Collins, Tsai LLP. Вона повідомила, що отримала 148 млн грн в рамках “компенсації шкоди, заподіяної політичними репресіями 2011-2014 років, отриманої у США на стадії досудового врегулювання”.

Сергій Власенко в документах вказав, що отримав від цієї ж компанії 142 млн грн, які були перераховані чотирма платежами (18,8 млн грн, 56,9 млн грн, 57,3 млн грн і 8,9 млн грн).

Зараз НАПК перевіряє своєчасність подання народними депутатами України Юлією Тимошенко та Сергієм Власенко повідомлень про суттєві зміни в майновому стані.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що насправді Тимошенко і Власенко отримали кошти від компанії Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom, яка у 2012 році працювала проти голови ВО “Батьківщина” в США в інтересах Віктора Януковича.

Залишити відповідь