Тимошенко відпочивала на Львівському курорті разом з Власенком

Новини України

Поки Рада розглядала підвищення зарплат медикам, Тимошенко відпочивала з Власенком на Львівському курорті. Відео

Тимошенко відпочивала з Власенком на Львівському курорті. Фото: Flickr

Голова партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко, яка нещодавно отримала 150 млн грн від американської компанії, була помічена на відпочинку у Львівській області в Edem Resort Medical & Spa. При цьому вона пропустила засідання Верховної Ради 7 травня, на якому депутати приймали рішення про збільшення зарплати медикам.

Про це повідомляє проект “Схеми: корупція в деталях”.

За інформацією журналістів, політик відпочивала в селі Стрілки Львівської області. Там, у комплексі Edem Resort Medical & Spa вона перебувала разом зі своїм охоронцем і особистим водієм. Там же був помічений і її колега по партії “Батьківщина” Сергій Власенко. Автомобіль Lexus, яким користується нардеп, виїжджав з готелю.

При цьому Тимошенко відмовилася коментувати свій незаплановану відпустку, в той же час Власенко заявив, що нічого “не підтверджує і не спростовує”.

Відео: YouTube/ Радіо Свобода

Нагадаємо, що за даними опитування, українці найбільше не довіряють колишнього президента, лідера “Європейської солідарності” Петра Порошенка, голови фракції “Батьківщина” Юлії Тимошенко та депутата від фракції “Голос” Святославу Вакарчуку.

Раніше ми розбиралися, хто саме заплатив Тимошенко мільйони доларів.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь