Тищенко проводив особисті зустрічі в ресторані Велюр

Новини України

Тищенко відповів журналістам, які розповіли про його ресторані, що прийматимуть гостей під час карантину

Тищенко відповів журналістам, які розповіли про його ресторані, приймає гостей під час карантину. Фото: Flickr

Депутат від “Слуги народу” Микола Тищенко, ресторан якого продовжує приймати відвідувачів, звинуватив у продажності журналістів, які розслідували порушення карантину в закладі нардепа.

Інциденту з рестораном депутат присвятив окремий пост в Instagram.

“Життя проста. І брехня в цьому житті відмінно продається. Я, звичайно, прекрасно розумію, що зараз час “медіа-полювання”, фейків, скандалів. Але іноді все дуже банально. Журналісти Бігус.інфо нібито зловили мене на гарячому біля ресторану “Велюр”. І побічно зробили висновок про те, що мені карантинні закони не писані. Само собою це не так. А тому й доводиться періодично зривати брехливі маски”, – пише Тищенко.

За його словами, в його закладі іноді проходять особисті зустрічі, проте “Велюр” закритий для звичайних відвідувачів. При цьому зустрічається Тищенко в ресторані зі своїми помічниками, щоб розробити план облаштування міста Києва.

“Немає ніяких порушень і близько. Я суворо дотримуюся карантинних заходів і впевнений, що тільки розрив соціальної дистанції і тимчасове обмеження громадської активності дозволить нам стримати поширення інфекції… В “Велюре” я зустрічаюся зі своїми помічниками. З невеликою кількістю людей, які так чи інакше готують велику програму… перетворення міста Києва. Тому що я категорично втомився жити в неохайному і все більш незатишному місті. Я хочу іншої якості життя…”, – заявив депутат.

Тищенко також поскаржився на “інформаційний замовлення” на нього. В той же час йому “соромно” за те, що з-за карантину його гості повинні виходити з Велюру” голодними.

“Це так мені не властиво. Але час диктує свої правила”, – зазначив “слуга народу”.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Життя проста. І брехня в цьому житті відмінно продається. Я, звичайно, прекрасно розумію, що зараз час «медіа-полювання», фейків, скандалів. Але іноді все дуже банально. Журналісти Бігус.інфо нібито зловили мене на гарячому біля ресторану «Велюр». І побічно зробили висновок про те, що мені карантинні закони не писані. Само собою це не так. А тому й доводиться періодично зривати брехливі маски. Так, дійсно в ресторані «Велюр» іноді проходять особисті зустрічі. По складах читайте – «особисті зустрічі». Поодинокі зустрічі. Це своєрідний такий штаб. Але ресторан не працює для відвідувачів. Немає ніяких порушень і близько. Я суворо дотримуюся карантинних заходів і впевнений, що тільки розрив соціальної дистанції і тимчасове обмеження громадської активності дозволить нам стримати поширення інфекції… В Велюре ж я зустрічаюся зі своїми помічниками. З невеликою кількістю людей, які так чи інакше готують велику програму… перетворення міста Києва. Тому що я категорично втомився жити в неохайному і все більш незатишному місті. Я хочу іншої якості життя… PS. Зрозуміло, якщо є «інформаційний замовлення», правда нікому не потрібна. Але мені зараз неймовірно соромно від того, що мої рідкісні, поодинокі гості змушені виходити з ресторану… голодними. Це так мені не властиво. Але час диктує свої правила 😉☝️

Публікація від Микола Тищенко (@nikolaytyshchenko) 27 Кві 2020 в 11:57 PDT

Нагадаємо, що розташований у центрі Києва ресторан “Велюр” народного депутата Миколи Тищенка під час карантину брав нардепів, бізнес-партнера Коломойського, менеджера “Метінвесту”, заступника голови Офісу Президента та інших гостей.

Раніше ми писали, що в партії “Слуга народу” після недавнього засідання парламентської фракції розгорівся скандал за участю Тищенко. Нардеп накинувся на Олександра Куницького за те, що той нібито злив фото з наради фракції на Telegram-канал “Темний лицар”.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь