У 18 моряків на борту ракетного есмінця США USS Kidd виявили COVID-19

Новини Світу

 

На борту есмінця ВМС США USS Kidd виявили мінімум 18 випадків коронавіруса, повідомляє “Інтерфакс” з посиланням на телеканал CNN.

У Пентагоні підтвердили, що на кораблі більш ніж один моряк захворів коронавірусом. Всього на борту корабля перебуває близько 330 членів екіпажу. USS Kidd бере участь у місії по боротьбі з наркотиками в Карибському морі.
“Вони готуються повернутися у порт… Частина екіпажу зійде на сушу. Коли всі поправляться, корабель знову вийде в море”, – сказав представник Пентагону.

За його словами, бригада військових медиків з восьми чоловік вилетіла на корабель.

USS Kidd став другим американським кораблем, постраждалим від спалаху COVID-19 в той час, як він перебував у море.

23 квітня јдин з членів екіпажу був знятий з борту за медичними показаннями. Результати тестування моряка на коронавірус виявилися позитивними, після цього була організована перевірка решти екіпажу.

Масштабний спалах захворювання був зафіксований раніше на авіаносці USS Theodore Roosevelt. Наприкінці березня з-за спалаху коронавіруса на борту авіаносець був в екстреному порядку спрямований на базу на острові Гуам у західній частині Тихого океану. В даний час захворіли вже 840 моряків з USS Theodore Roosevelt.

В даний час випадки коронавіруса зафіксували на 26 військових кораблях ВМС США, що знаходяться в портах і верфях. Ще на 14 кораблях були випадки COVID-19, але хворі вже одужали.

Залишити відповідь