У Байдена плівки назвали діркою від бублика

Новини України

У Байдена плівки назвали Деркача “діркою від бублика”

У штабі Байдена вважають, що запис це – продовження давньої спроби завдати шкоди колишньому віце-президенту США Фото: Байден і Порошенко, прес-служба президента

Штаб колишнього віце-президента США Джо Байдена назвав плівки, де він розмовляє з екс-президентом України Петром Порошенком відредагованій “діркою від бублика”.

Про це повідомляє The Washington Post, в середу, 20 травня.

У штабі Байдена вважають, що цей запис – “продовження давньої спроби завдати шкоди колишньому віце-президенту США”.

“Вони дуже відредагували запис, але це не більше, ніж дірка від бублика”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що команда кандидата в президенти США підозрює, що активну участь в поширенні плівок беруть російські пропагандисти з Russia Today. Також в ЗМІ пов’язують нардепа Андрія Деркача з російською розвідкою, адже він навчався в школі КДБ у Москві, а його батько працював у радянських спецслужбах.

Нагадаємо, позафракційний нардеп Андрій Деркач опублікував кілька плівок, які, за його словами, можуть свідчити про вплив віце-президента США Джозефа Байдена п’ятого президента України Петра Порошенка. За словами Деркача, записи він отримав від журналістів, а саму запис розмов нібито робив особисто Порошенко.

“Країна” розшифрувала аудіозаписи, в яких Байден управляв Україною. Повний текст скандальних плівок Порошенко можна почитати тут.

 

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь