У Бельгії вирішили готуватися до другої хвилі COVID-19

Новини Світу

 

 
 

 

 
 

Бельгія ще не приступила до запланованого на 4 травня початок реалізації плану виходу з ізоляції, а група експертів, яка розробила цей план, вже розмірковує над планом повторного введення режиму ізоляції на випадок другої хвилі епідемії COVID-19, передає ТАСС.

Телеканал повідомив, що бельгійські лікарні отримали урядовий циркуляр з вказівками з підготовки до потенційної другої хвилі епідемії коронавіруса.

Відповідно до цього циркуляру, лікарні повинні зарезервувати, як мінімум, одне ліжко з чотирьох у відділеннях інтенсивної терапії під заражених COVID-19.

Також наказано організувати 25% додаткових ліжко-місць, готових бути задіяними протягом 48 годин. Крім того, дано вказівку бути готовими подвоїти, а потім і потроїти ці заходи протягом тижня.

“Все питання в тому, яким буде її розмах. Не обов’язково чекати її восени, вона може прийти і влітку. Наше завдання в тому, щоб проявити пильність і стримати ентузіазм щодо занадто швидкого відкриття товариства. Ми бачили, як виглядає перша хвиля. Треба бути готовими до другої, навіть якщо ми будемо намагатися уникнути її”, – заявила напередодні в інтерв’ю газеті Le Soir голова експертної групи, інфекціоніст з Антверпена Еріка Влиге.

“Новий сплеск не прийде раптово, ми побачимо його поява,” – попередила вона.

“Можливо також, що він відбудеться в конкретному місці, що потребує специфічного підходу”, – додала Влиге. У будь-якому випадку, вважає вона, повторна ізоляція не виключається.

Офіційний представник бельгійської медичної адміністрації щодо ситуації з COVID-19 Ів ван Летем заявив виданням групи Sudpresse, що в Бельгії може бути передбачений автоматичний режим ізоляції.

“Якщо буде сильне відновлення, то ізоляція і більш жорсткі заходи по китайському варіанту можливі”, – сказав експерт. На думку ван Летема, “якщо люди знову побачать зростання числа смертей, а лікарні знову наповняться, вони будуть дотримуватися нові заходи”.

Залишити відповідь