У Болгарії люди вийшли на масовий протест через продовження карантину

Новини України

У Болгарії проти продовження карантину на мітинги вийшли сотні незадоволених

У Болгарії протестують проти продовження карантину, ілюстративне фото: rg.ru

У Болгарії близько двох тисяч протестувальників вийшли на вулиці на знак незгоди з продовженням карантину. Антиурядові мітинги закінчилися сутичками з поліцією, передає Reuters.

Зокрема, на мітинг вийшли представники праворадикальної партії “Відродження” в Софії. Їх вимогою була відставка діючого уряду, який порівняв з мафією з-за продовження антикоронавирусных заходів.

“Ми не думаємо, що повинні жити як раби, ми повинні жити нормальним життям. Наше терпіння скінчилося, і ми хочемо, щоб цей уряд пішов”, – заявив голова партії Костадін Костадинов.

Початок протесту проходило мирно, але біля будівлі парламенту відбулося зіткнення з поліцією – прихильники партії намагалися прорватися через кордон. Кількох протестувальників затримали.

Протестуючі звинувачували уряд прем’єр-міністра Бойко Борисова з правоцентристської партії ГЕРБ у поширенні неясною інформації і некомпетентному вирішенні кризи, викликаного коронавірусом.

Це був перший публічний протест у Болгарії з березня, коли уряд запровадив надзвичайний стан. У країні закрили школи, ресторани, бари і зобов’язали підприємства обмежити або припинити діяльність через пандемію коронавіруса.

Раніше “Країна” інформувала, що з початку травня в Болгарії на карантині дозволили не носити маски в громадських місцях.

Також ми писали, що в Болгарії людям дозволили відвідувати ресторани та кафе.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь