У Британії хотіли провезти партію кокаїну у вантажівці з медичними масками

Новини України

У Британії намагалися провезти кокаїну на мільйон фунтів, сховавши наркотик в партії медичних масок

У Британії намагалися провезтипартию кокаїну у вантажі медичних масок, фото: pixabay.com

Ділки злочинного світу активно використовують пандемію коронавіруса для своїх брудних оборудок. Так, наприклад, з Східної Європи в Англії намагалися переправити велику партію кокаїну, сховавши наркотики серед медичних масок.

Однак поліція виявила нелегальний вантаж вагою в 14 кіло. За цінами чорного ринку така партія кокаїну коштує не менше мільйона фунтів стерлінгів. Про це передає RMF24.

“14 кілограмів кокаїну вартістю більше мільйона фунтів намагався завезти до Великобританії 34-річний поляк. 15 упаковок наркотиків було заховано в коробках з медичними масками”, – уточнили в поліції.

В регіональному бюро британського Національного Агентства по боротьбі зі злочинністю (NCA) в Дуврі відзначили, що така знахідка є “черговим доказом того, як злочинні мережі намагаються використовувати спалах коронавіруса в своїх цілях, приховуючи вантаж наркотиків у тому, що здається всім необхідним захисним спорядженням”.

Фургон на польських реєстраційних номерах намагався в’їхати в Британію через тунель під Ла-Маншем. Водій був заарештований.

Раніше “Країна” повідомляла, що з-за коронавіруса в Англії на рік відклали місцеві вибори.

Так само ми розповідали, що в Британії від коронавіруса померла майже тисяча хворих за добу, що стало новим рекордом.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь