У червні Україна може відновити авіарейси

Новини України

У червні Україна може відкрити міжнародне авіасполучення

У червні Україна може відкрити міжнародне авіасполучення. Фото: pixabay.com

Якщо захворюваність коронавірусом продовжить падати, то вже в червні Україна може відновити внутрішнє і міжнародне авіасполучення.

Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив у прямому ефірі телеканалу ICTV.

“Авіасполучення, міжнародне в тому числі, відновиться ймовірно в червні місяці. Але потрібно, щоб відновився повідомлення з тими куди летіти. Необхідно розуміти, які країни також відновлять авіасполучення”, – заявив він.

Однак, за словами прем’єра, відновити польоти раніше 15 червня не вийде, так як в Європі позначили саме цю дату. Що стосується наземного міжміського транспорту, то його збираються відкрити не раніше третього етапу виходу з карантину. Всі заходи з ослаблення карантинних заходів будуть розглядатися урядом і офіційно прийняті 20 травня.

Нагадаємо, рані Денис Шмигаль заявив, що з 22 травня в Україні можуть відновити роботу транспорту, а до 25 числа відкрити дитячі садки і метро.

Як повідомляла “Країна”, мери українських міст влаштували карантинний демарш: почали самочинно знімати деякі обмеження, не чекаючи санкції від центральної влади. На такий крок їх штовхнули протести різних підприємців, які вимагали дозволити їм працювати.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь