У Чорнобильській зоні гасять пожежі в 4 лісництвах

Новини України

Під Чорнобилем пожежі тривають у чотирьох лісництвах. Пожежники розповіли, як вогонь впливає на радіацію в регіоні

У Чорнобильській зоні гасять пожежі в 4 лісництвах, для прокладки дороги залучена військова техніка. Фото: ДСНС

У Чорнобильській зоні відчуження продовжують гасіння пожеж. Зараз вогонь горить на території чотирьох лісництв. Однак, радіаційний фон не перевищує фонових значень.

Про це повідомляє прес-служба Державної служби з Надзвичайних ситуацій.

Підрозділи ДСНС надають допомогу Державному агентству України з управління Зоною відчуження (ГАЗО) в гасінні пожеж на території Луб’янського, Парышевского, Дитятковського і Денисовецкого лісництв.

Основні зусилля спрямовані на локалізацію двох осередків тління пеньків, залишків деревини та торфовищі в комірках пройдених вогнем в селах Крива Гора і Рудьки.

Для облаштування протипожежних розривів залучена важка інженерна техніка ДСНС і додатково п’ять путепрокладчиков Збройних сил України. Техніка створила 987 км мінералізованих смуг.

До гасіння залучено 1 тис. 50 чоловік і 250 одиниць техніки, з них від ДСНС – 1 тис. 17 чоловік особового складу та 230 одиниць техніки, у тому числі 2 вертольоти. Вертольоти 25 квітня 57 раз скинули воду на пожежі, скинувши 114 тонн води.

У прес-службі додали, що радіаційний фон по Києву і Київської області в межах норми і не перевищує природних фонових значень.

 

Таблиця значень радіації. Фото: Facebook/Державне агентство України з управління зоною відчуження

Раніше “Країна” писала, що в Чорнобильського лісу заповідника повернули врятованих від пожежі кажанів.

Також ми розповідали, що вчені розповіли про наслідки лісових пожеж для мешканців Чорнобильського заповідника.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь