У центрі Києва стріляли у громадянина Чорногорії, пов’язаного з наркокартелем

Новини України

Чоловіком, якого вчора розстріляли на Печерську, виявився чорногорець, пов’язаний з наркокартелями

Вчора в Києві відбувся замах на громадянина Чорногорії, пов’язаного з наркокартелем. Фото: Слидство.інфо

Жертвою замаху, яке вчора відбулося у центрі Києва, імовірно, був 37-річний громадянин Чорногорії Пітер Зинце, який пов’язаний з одним із балканських наркокартелів.

Про це в середу, 27 травня, передає видання Deтектив.info з посиланням на власні джерела.

Так, за даними журналістів, збройний напад на Пітера сталося на території житлового комплексу в центрі столиці, де він мешкає разом з родиною. Вчора, близько 18:00 двоє зловмисників зробили в сторону іноземця 7 пострілів з пістолета “Форт” і пістолета-кулемета “Скорпіон”. П’ять куль потрапили чорногорцю в груди. Він був госпіталізований у вкрай важкому стані, на даний момент про його стан нічого невідомо.

У свою чергу поліцейські оголосили план перехоплення нападників “Сирена”. Вони зникли з місця злочину на автомобілі “Smart” і спробували підпалити свій транспорт, щоб приховати докази. Однак через свою необережність злочинці мало не згоріли самі – ними були отримані опіки голови.

Деякі ЗМІ стверджують, що злочинців вже затримали, проте офіційного підтвердження цієї інформації ще немає.

Також за даними журналістів, Печерське відділення поліції Києва, де спочатку було зареєстровано справу про замах на Пітера Знице, було відсторонено від слідства.

“Справу взяли до себе працівники Департаменту стратегічних розслідувань через особистість потерпілого, який має деяке відношення до одного з наркокартелів Чорногорії. Ймовірно, що ДСРовцы його “супроводжували” по одній з кримінальних справ, пов’язаних з контрабандою наркотиків”, – зазначило джерело видання.

Варто відзначити, що найвпливовішими угрупованнями Чорногорії, які займаються контрабандою кокаїну з території Південної Америки в Європу є клани “Кавач” і “Шкаляры” родом з міста Котор на березі Адріатичного моря. Так, спочатку вони діяли спільно, проте після зникнення партії кокаїну вагою в 200 кг кокаїну в іспанській Валенсії в 2014 році, між картелями почалася війна. За неофіційними даними, його жертвами за останні п’ять років стали близько 40 осіб з обох сторін.

Нагадаємо, що раніше ми розповідали про перші подробиці збройного замаху в центрі Києва.

Також ми публікували відео невдалого спалення автомобіля зловмисниками, стрелявшими у чорногорця.

Залишити відповідь