У Дарницькому будинку-інтернаті в Києві 15 травня виявили новий осередок коронавіруса – Кличко

Новини України

У Києві В будинку-інтернаті для дівчаток виявили вогнище коронавіруса, заражений 81 людина – Кличко

У Києві зафіксували новий осередок коронавіруса. Фото: “Країна”

У Києві виявили новий осередок захворювання коронавірусом – у Дарницькому будинку-інтернаті для дівчаток. Його закрили на карантин.

Про це в ході екстреного онлайн-брифінгу 15 травня повідомив мер Києва Віталій Кличко, відео оприлюднено в Facebook.

“У столиці виявили новий осередок захворювання коронавірусом. У Дарницькому будинку-інтернаті для дівчаток сьогодні підтвердили захворювання у 81 людини. Там спочатку виявили хвору жінку-вихователя, після цього ПЛР-тести зробили всім вихованцям та персоналу установи”, – сказав Кличко.

За його словами, всього в установі протестували 182 людини. Виявилося, що захворіли 53 вихованки віком від 7 до 35 років та 26 жінок, а також двоє чоловіків з персоналу. Госпіталізовано троє пацієнтів з числа персоналу. Інфіковані вихованки в задовільному стані отримують медичну допомогу в інтернаті.

За словами мера Києва, з’ясувалося, що вірус занесла жінка, молодша сестра когось з будинку-інтернату – вихованки або виховательки він не уточнив. Кличко повідомив, що Дарницький будинок-інтернат закрили на карантин, його дезінфікують, на в’їзді чергують рятувальники і поліція.

Також Кличко заявив, що після інциденту тести на короанвирус проведуть і в інших подібних закладах столиці: Святошинському будинку-інтернаті для хлопчиків, двох міських закладах для людей похилого віку, чотирьох спеціалізованих установах для чоловіків і жінок.

Нагадаємо, що на ранок 15 травня у Києві зафіксували вже 2 068 випадків коронавіруса. При цьому за минулу добу виявили 56 новий пацієнтів з Covid, днем раніше це було 52 людини, а два дні тому – всього 30.

Також ми писали, що Кличко загрожує повернути в Києві всі карантинні обмеження на наступному тижні, якщо ситуація з коронавірусом в столиці погіршиться.

Залишити відповідь