У Дніпрі та області закрили всі кладовища, дозволено тільки ховати

Новини України

На поминальні дні закриють кладовища в Дніпрі та області

Міськрада Дніпра і ОДА прийняли рішення про закриття всіх кладовищ в області. Фото: dniprorada.gov.ua

У Дніпропетровській області закриють вхід на всі кладовища. Також їх будуть патрулювати майже три тисячі правоохоронців. Таке рішення прийняла регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це повідомляється на сайті Дніпропетровської ОДА.

“Стримати епідемію можна тільки шляхом обмежень. Тому, щоб не допустити скупчення людей у поминальні дні, в області закривають кладовища. Відповідні рішення прийняли місцеві комісії з питань ТЕБ та НС. Відвідати могили родичів можна буде в інші дати”, – заявив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Як зазначають в ОДА, у поминальні дні кладовища будуть закриті для відвідування, дозволено тільки проведення обряду поховання – за умови виконання норм карантину, які передбачають участь не більше 10 осіб. Відстань між людьми повинно бути не менше 1,5 метрів.

Також з 23 квітня закриті для відвідування кладовища в Дніпрі, повідомляється на сайті міськради.

“Таке рішення прийняла спеціальна комісія з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня. За виконанням цього рішення буде стежити поліція. Порушникам загрожує адміністративна відповідальність – штраф від 17 тис. грн”, – йдеться в повідомленні.

У міськраді додали, що на поминальні дні додаткових автобусів громадського транспорту до кладовищах не буде.

Згідно з рішенням Священного синоду Української православної церкви, поминальні дні після Великодня перенесені на суботу, 6 червня.

Раніше “Країна” писала про те, що в Харківській області на поминальні дні закриють всі кладовища через коронавіруса.

Також ми з’ясовували, чи можна українцям йти на кладовищі в цей неділю.

Залишити відповідь