У Дніпрі виявили спалах коронавіруса

Новини України

У Дніпрі виявили спалах коронавіруса. Вона утворилася через релігійної секти з Першотравенська

Борис Філатов доручив виявити контактували з членами релігійної школи. Фото: dniprorada.gov.ua

У Дніпрі зафіксовано спалах коронавіруса, всього за добу хворобу виявили відразу у 19 хворих. Як з’ясувалося, 12 з них – це люди, які контактували з адептами релігійної школи ХЦ “Нове покоління”, які збиралися в Першотравенську, де після цього також виявили масове захворювання COVID-19. Про це зааявил голова Дніпропетровської облради Святослав Олійник.

“19 нових захворювань COVID-19 в Дніпрі. Називають два джерела зараження. Перший – це контактні особи по Першотравенску. Зараз з числа виявлених нових хворих у Дніпрі – 12 осіб, що відвідали цю школу. Друге джерело – це внутрішнє для Дніпра – через пацієнтів, що знаходилися на лікуванні в 21 інфекційної лікарні. При незрозумілих обставинах хворі були переміщені в інші лікарні міста, і таким чином стали джерелом зараження для інших людей”, – заявив Олійник.

Всього на Дніпропетровщині встановили 247 контактних осіб за збиралися в Першотравенську членам релігійної школи. У результаті цього в області виявлено кілька місць розповсюдження інфекції: Павлоград – 7, Петропавлівка – 11 і Дніпро – 12.

У свою чергу мер Дніпра Борис Філатов доручив зібрати дані для складання карти контактних осіб та можливого зараження, а також забезпечити їх примусову обсервацію . Про це градоначальник написав на своїй сторінці в соцмережі.

“При необхідності забезпечити людей в обсервації продуктами першої необхідності.
Виділити мобільну бригаду для контролю та обстеження контактних осіб В разі виявлення заражених перемістити їх на лікування в лікарню Дніпра № 21 (КНП “МКЛ № 21″ ДМР). Забезпечити роздачу дезінфікуючих засобів, а також посилену дезінфекцію під’їздів та домоволодінь, де проживають контактні особи”, – йдеться в повідомленні.

За даними на 22 квітня, у Дніпропетровській області коронавірус виявили у 150 осіб, 9 хворих вже одужали.

Раніше “Країна” писала про те, що в Офісі Зеленського списали на святкування Великодня зростання числа хворих коронавірусом.

Також ми повідомляли, що Україна посіла останнє місце в Європі за кількістю тестування населення на коронавірус.

Залишити відповідь