У ДСНС розповіли про ситуацію з пожежами в Україні і забрудненням повітря в Києві

Новини України

Ситуація з пожежами в зоні ЧАЕС і Житомирської області нормалізується – ДСНС

Ситуація з пожежами та забрудненням повітря в Україні нормалізується. Фото: dsns.gov.ua

У Києві, Київській та Житомирській областях радіаційний фон і хімічне забруднення повітря в столиці знаходяться в межах норми.

Про це в ході онлайн-брифінгу у вівторок заявив директор департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС Володимир Демчук, передає “Інтерфакс-Україна”.

“Ситуація з лісовими пожежами в зоні відчуження ЧАЕС і в Житомирській області поступово нормалізується”, – сказав Демчук.

Як він зазначив, у вівторок вранці було ліквідовано вогнище поблизу села Корогод, в даний час зусилля ДСНС спрямовані на гасіння пожеж поблизу населених пунктів Розсоха, Крива гора і Рудьки. Крім того, за словами Демчука, були вжиті заходи щодо недопущення розповсюдження пожежі на територію Білорусі.

“Об’єкт укриття, сховища відпрацьованого ядерного палива та інші об’єкти зони відчуження працюють у звичайному режимі”,- зазначив директор департаменту.

У Житомирській області, за його словами, локалізована ще один осередок займання поблизу села Острова. “Основні зусилля направлення на гасіння вогню і локалізації вогнища пожежі на території Выступовицкого лісництва”, – додав Демчук.

“Радіаційний фон у Києві, Київській області та в зоні відчуження в межах природних фонових значень”, – повідомив директор департаменту.

У свою чергу директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда повідомив: “Хімічне забруднення повітря в Києві після суттєвого зменшення вчора істотно не змінилося. Показники концентрації пилу, діоксиду азоту, діоксиду сірки, формальдегіду та оксиду вуглецю в основному нижче гранично допустимих концентрацій або наближаються до них”.

Нагадаємо, раніше в ДСНС показали, де і як живуть рятувальники, які гасять пожежу в Чорнобильській зоні.

Також ми писали, що Шкіряк, якого звинуватили в розвалі ДСНС переконаний, що пожежі в Україні влаштували диверсанти.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь